BBO PODLOGA ZA IGRU SA LOPTICAMA (90 x 80 x 55cm) – TURTLE
Šifra proizvoda:
CC9600-T
Kategorije: Gimnastika za bebe, Podloge za igru I tepisi
4.490,00 RSD
206 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
206 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,4 kg |
|---|---|
| EAN | 8606031523420 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „BBO PODLOGA ZA IGRU SA LOPTICAMA (90 x 80 x 55cm) – TURTLE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru puzzle city Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.484,00 RSD
SKU:
0121
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868801212 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Premijum D&B sklopiva podloga sa dva lica Zabavan dan 147x196x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
20133
| Brend | Duck&Bear |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
IQ sklopiva podloga sa dva lica Kontrasti + Nova ABCeda 150x150x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
21373
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449793 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza+Zoo vrt 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21382
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.