LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA BLACK
Šifra proizvoda:
10040280003
Kategorije: Oprema za mame, Torbe za mame
5.092,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800166103532 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA BLACK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
LORELLI TORBA ZA MAME VIOLA GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.092,00 RSD
SKU:
10040280001
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151969099 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
LORELLI TORBA ZA MAME LAURA GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.550,00 RSD
SKU:
10040240001
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 3800151968986 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | LORELLI |
BBO TORBA ZA MAME (WE077) ELEGANT – GREY
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.350,00 RSD
SKU:
WE077GREY
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8606031521044 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | BBO |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – CRNA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100600
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211400932 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |
SMART TRIKE TORBA ZA PRESVLACENJE – LJUBICASTA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.990,00 RSD
SKU:
100603
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| EAN | 4895211401168 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | SMART TRIKE |
Torba za mame i kolica Jossie Crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
CAN5540
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | Jossie |
| EAN | 3800146265540 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | MONI Trade ltd., Sofia, Bugarska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.