IQ sklopiva podloga sa dva lica Kontrasti + Zoo vrt 150x200x1 cm
Šifra proizvoda:
18221
Kategorije: Kontrastne podloge, Podloge za igru I tepisi
5.990,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
5 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449021 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Recenzije kupaca
Povezani proizvodi
Podloga za igru za decu safari puzzle 9 elemenata 93x93cm Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA009
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769975280 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 33k33k10 cm, dimenzije proizvoda 93cm x 93cm |
Podloga za igru puzzle vehicles 9 elemenata 86x86cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
0392
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Premijum D&B sklopiva podloga sa dva lica Zabavan dan 147x196x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
20133
| Brend | Duck&Bear |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Žirafko 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21399
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449809 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza + Velike životinje 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21425
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449786 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |








