IQ sklopiva podloga sa dva lica Kontrasti + Azbuka 180x200x1 cm
Šifra proizvoda:
18220
Kategorije: Kontrastne podloge, Podloge za igru I tepisi
6.990,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
5 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449045 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Recenzije kupaca
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 36el. 154×154 Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769971008 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 154cm x 154cm |
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Avioni+ABCeda“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
19976
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Slon u planini+Vesela učionica150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.390,00 RSD
SKU:
21404
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449854 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza + Velike životinje 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21425
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449786 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |








