IQ sklopiva podloga sa dva lica Kontrasti + Azbuka 150x200x1 cm
Šifra proizvoda:
18219
Kategorije: Kontrastne podloge, Podloge za igru I tepisi
5.990,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449014 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Recenzije kupaca
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 25el ecotoys Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769972852 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 32 x32 x20 cm |
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Premijum D&B sklopiva podloga sa dva lica Zabavan dan 147x196x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
20133
| Brend | Duck&Bear |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza+Zoo vrt 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21382
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza + Velike životinje 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21425
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449786 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |








