IQ sklopiva podloga sa dva lica Kontrasti + Azbuka 150x150x1 cm
Šifra proizvoda:
18204
Kategorije: Kontrastne podloge, Podloge za igru I tepisi
4.990,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
5 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1,5 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449915 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Recenzije kupaca
Povezani proizvodi
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Premijum D&B sklopiva podloga sa dva lica Zabavan dan 147x196x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
20133
| Brend | Duck&Bear |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Grey Deco+Slon u planini 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21377
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449892 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza+Zoo vrt 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21382
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Staza 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21397
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449922 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Slon u planini+Vesela učionica150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.390,00 RSD
SKU:
21404
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449854 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |








