Polica za knjige Loft 4 Black brenda ModernHome Jednostavan, loft dizajn Stabilna, funkcionalna struktura Savršeno se uklapa u enterijere spavaće sobe, dnevnog boravka, hodnika, pa čak i kupatila Nogare poseduju podesive zaštitne nogicame koje štite od oštećenja pod. 4 praktične police Visina: 113 cm Police od Medijapana MODERNA POLICA SA 4 POLICE Ova polica je savršena za bilo koji tip enterijera. U sobi ili dnevnom boravku, služiće kao mesto za sitnice, dekoracije i biljke. Takođe će dobro funkcionisati u kupatilima kao mesto za peškire, kozmetiku i sve što treba da bude na dohvat ruke. DOBRO DIZAJNIRANA Police su napravljene od medijapana, obložene furnirom koji imitira drvo. Njihove dimenzije od 56 x 23.5 cm omogućavaju vam da skladištite sve što volite da imate pri ruci. Razdaljina između polica je 30.5 cm. Polica je napravljena od metalne konstrukcije presvučene praškastim premazom, a njene noge su završene specijalnim nogicama koje štite pod od grebanja. SIGURNO PAKOVANJE Proizvod je upakovan tako da vam stigne bez oštećenja. Posebno ojačana kartonska kutija za dostavu i polistirenski odvajači adekvatno štite robu od oštećenja tokom transporta i skladištenja. MONTAŽA NA ZID Set sadrži posebnu traku i šrafove koje možete koristiti za pričvršćivanje police na zid. To je posebno važno kada imate malu decu, zahvaljujući bezbednosti, ne morate brinuti o njihovoj sigurnosti. DIMENZIJE: Visina: 113 cm Dubina: 23.5 cm Širina: 58.5 cm Razdaljina između polica: 31 cm Police: 56 x 28 cm SPECIFIKACIJA: 4 police Namena: Dnevni boravak, soba, spavaća soba, kupatilo, kancelarija Materijal: Medijapan + metal Pakovanje: posebno ojačana kartonska kutija za dostavu Šifra proizvoda: CWJ6024112LG-B Proizvođač: ModernHome
Polica za knjige LOFT 4 black
Šifra proizvoda:
CWJ6024112LG-B
Kategorije: Police i organizacija doma, Police za odlaganje
6.890,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
4 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769977598 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 113 x58,5 x 23,5cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Polica za knjige LOFT 4 black“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPGRE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
GWI0892
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Brend | CHOMIK |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5900779800892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 180cm x 90cm x 30cm |
Polica za obucu metal 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.104,00 RSD
SKU:
XJ43K BLACK
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817000760 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 62 x62 x 19,5 |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.