Predstavljamo vam čiviluk sa 2 police brenda ModernHome, praktično rešenje za organizaciju vaše garderobe. Ovaj čiviluk je idealan za svaki garderober, spavaću sobu ili hodnik u vašem domu, pružajući prostor za odlaganje odeće i obuće. Čvrsta i stabilna metalna konstrukcija Sigurnosna šipka sprečava klizanje veša Dve prostrane police idealne za odlaganje dodataka i obuće DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Police: 62cm x 41cm SPECIFIKACIJE: Ukupna težina: 3 kg Boja: crna Konstrukcija: Metal Broj polica: 2 Montaža: za samostalno sklapanje – oko 10 minuta Vrsta pakovanja: Posebno ojačana transportna kutija Proizvođač: ModernHome Šifra proizvoda: YLT-0311FBLACK Čiviluk sa 2 police brenda ModernHome je praktičan i funkcionalan komad nameštaja koji će doprineti organizaciji vašeg doma. Uz njega, vaša odeća i obuća će uvek biti na dohvat ruke, čineći svakodnevne aktivnosti lakšim i udobnijim.
Čiviluk sa 2 police police
Šifra proizvoda:
YLT-0311FBLACK
Kategorije: Cipelarnici I police za obuću, Mega popusti, Police i organizacija doma
6.890,00 RSD Originalna cena je bila: 6.890,00 RSD.6.100,00 RSDTrenutna cena je: 6.100,00 RSD.
8 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
8 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089068204 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Police: 62cm x 41cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Čiviluk sa 2 police police“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz nap polica 3 nivoa zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPGRE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Bolzz polica bolzz step 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLSTEP05BEL
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG003
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 108cm x 45cm |
Stalak za cipele i jakne sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
GH-202 BLACK
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089066729 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 190 x66 x28 |
Polica za kupatilo 3 nivoa aluminijum
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJBR1005
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Dečiji kutak, Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817000890 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 146 x 46,5 x25,5cm; Dimenzije pakovanja: 91x27x7 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.