Predstavljamo vam čiviluk sa policom za obuću brenda ModernHome, praktično rešenje za organizaciju vaše garderobe. Ovaj čiviluk sa policom za obuću izrađen je od metala sa premazom od praha, što garantuje dugotrajnost i estetski izgled. Stojeći čiviluk je praktičan način da organizujete odeću i obuću, te odlično funkcioniše kao dodatak svakom garderoberu, spavaćoj sobi ili hodniku u vašem domu. Naš čiviluk može se koristiti gde god postoji nedovoljno prostora za kačenje odeće, bez potrebe za ormarićem. DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm SPECIFIKACIJE: Ukupna težina: 3 kg Boja: crna Konstrukcija: Metal Broj polica: 1 Montaža: za samostalno sklapanje – oko 10 minuta Vrsta pakovanja: Posebno ojačana transportna kutija Proizvođač: ModernHome Šifra proizvoda: YLT-0311EBLACK Čiviluk sa Policama za Obuću brenda ModernHome je savršen dodatak vašem domu, pružajući funkcionalnost i moderan dizajn koji će obogatiti svaki enterijer.
Čiviluk sa policom za obuću
Šifra proizvoda:
YLT-0311EBLACK
Kategorije: Cipelarnici I police za obuću, Mega popusti, Police i organizacija doma
6.490,00 RSD Originalna cena je bila: 6.490,00 RSD.5.780,00 RSDTrenutna cena je: 5.780,00 RSD.
6 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
6 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Čiviluk sa policom za obuću“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz nap polica 3 nivoa zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPGRE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz step 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB03BEL
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG003
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 108cm x 45cm |
Modularna polica za knjige
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WYJ-072
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064848 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 63 x24,5 x80 |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |
Organizer obuće – cipelarnik
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJWMSR003B
| Težina | 2,2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769979196 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 55x15x185 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.