Glavne prednosti: – Upotreba od prvih dana života – Igračke za razvoj motorike: ogledalo, dve plišane životinje, šuška, glodalica – Praktično – perivo u mašini, lako za skladištenje – Dve mekane trake za glavu za bilo koju konfiguraciju igračaka COZIPLAY edukativna prostirka je estetika i funkcionalnost u jednom. Podržava razvoj vašeg deteta zahvaljujući igračkama koje možete da okačite u bilo kojoj konfiguraciji na dva plišana stuba. Uz COZIPLAY, svakodnevna briga o vašoj bebi postaje lakša! Lako ju je održavati čistim jer je možete prati u mašini za pranje veša. Štaviše, veoma se lako sklapa, što je čini lakšim za skladištenje i transport. Mekana i prijatna na dodir potpuno je bezbedna za decu od prvog dana života. Dimenzije: Prečnik prostirke: 91 cm Površina (m2) 0,8281 Visina (rastojanje od poda do vrha šipki za igračke): 56 cm Visina šipke za igračke je 153 cm Ukupna bruto težina proizvoda u unutrašnjoj kutiji 1,7 kg Ukupna bruto težina proizvoda (sa ambalažom i svim artiklima) 6,1 kg Veličina glavne kutije 52,5x35x61 cm Set uključuje mekan i udoban plišani materijal i 5 igračaka prelepog dizajna.
Kinderkraft podloga za igru cozyplay
Šifra proizvoda:
KPCOZY00LG0000
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi
6.490,00 RSD Originalna cena je bila: 6.490,00 RSD.5.750,00 RSDTrenutna cena je: 5.750,00 RSD.
71 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
71 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6,1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533926930 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: Prečnik prostirke: 91 cm Površina (m2) 0,8281 Visina (rastojanje od poda do vrha šipki za igračke): 56 cm Visina šipke za igračke je 153 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kinderkraft podloga za igru cozyplay“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 36el. 154×154 Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769971008 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 154cm x 154cm |
Edukativna podloga EVA FOAM 20 delova 148x119cm ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA003
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971039 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 148 x 119cm |
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Zeka“ 120x120x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.590,00 RSD
SKU:
20025
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| EAN | 8606112449472 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga sa dva lica Kontrasti + Nova ABCeda 150x150x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
21373
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449793 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Luna park + Vesela ABCeda 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21426
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449908 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.