SMARTPLAY je velika, interaktivna obrazovna prostirka sa funkcijom suvog bazena. Obezbediće bezbednost i razvoj vašeg deteta dok se igra. 6 raznobojnih zidova koji prikazuju različite priče mogu se lako podići i spojiti zajedno. Oni će ohrabriti vaše dete da podigne glavu i vežba vratne mišiće. Komplet sadrži 20 šarenih loptica – kada vaše dete sedi samostalno, SMARTPLAY će se pretvoriti u suvi bazen koji će vašem detetu pružiti mnogo zabave. Raznolikost igračaka i mogućnost njihovog ponovnog pričvršćivanja razvijaju motoričke i manuelne veštine bebe od prvih meseci života. Takođe će stimulisati njegova čula. Zahvaljujući lakoći sklapanja i nošenja, ovu edukativnu prostirku možete poneti svuda sa sobom. Težina: 1,04 kg Dimenzije: 96 k 102,5 k 57 cm Standardi: Proizvod testiran i odobren u skladu sa evropskim bezbednosnim standardima EN 71-1 Komplet sadrži: jastuk, trake za glavu sa konektorom, 6 zidova, 7 igračaka, 20 loptica Za decu: 0+
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Šifra proizvoda:
KKZSMART000000
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi
5.990,00 RSD Originalna cena je bila: 5.990,00 RSD.5.724,00 RSDTrenutna cena je: 5.724,00 RSD.
54 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
54 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Kinderkraft podloga za igru smartplay“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru puzzle vehicles 9 elemenata 86x86cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
0392
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM City 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA018
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003426 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Staza 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21397
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449922 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Slon u planini+Vesela učionica150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.390,00 RSD
SKU:
21404
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449854 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Veseli akrobati + Planinske kućice 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21413
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449762 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.