Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS je višenamensko vozilo koje raste sa detetom, prilagođavajući se njegovim potrebama u različitim fazama razvoja. Čvrst čelični okvir obezbeđuje sigurnost i izdržljivost, dok uklonjivi delovi omogućavaju prilagođenost prema uzrastu i sposobnostima deteta. Jedna od ključnih karakteristika je sedište koje se rotira za 360 stepeni omogućavajući detetu da sedi okrenuto ka roditelju ili u pravcu vožnje. Tricikl je opremljen sklopivom tendom koja štiti dete od sunca i kiše, kao i sklopivim nogarama koje pružaju udobnost tokom vožnje kada dete još uvek ne koristi pedale. Pet tačaka sigurnosnog pojasa i zaštitne barijere obezbeđuju stabilan položaj deteta i sprečavaju padove. Točkovi od izdržljivog EVA materijala su otporni na probijanje i ne zahtevaju pumpanje, obezbeđujući bezbrižne vožnje po različitim površinama. Zadnji točkovi su opremljeni sigurnosnim kočnicama koje sprečavaju kretanje tricikla kada je stacioniran. Tricikl ima dršku za upravljanje koja omogućava potpunu kontrolu nad smerom vožnje. U zavisnosti od potreba, tenda, sigurnosne barijere i drška za upravljanje mogu se ukloniti, pretvarajući tricikl u nezavisnije vozilo za stariju decu. Tricikl je dizajniran za decu uzrasta od 6 meseci do 6 godina, sa maksimalnom težinom od 25 kg. Pakovanje: Proizvod je upakovan u specijalnu ojačanu kutiju za transport, sa svim komponentama sigurno zaštićenim kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm, težina: 7,8 kg
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Šifra proizvoda:
WQL-186 BLACK
Kategorije: Mega popusti, Tricikli, Vozila za decu
9.900,00 RSD
16 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
16 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.