2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS je višenamensko vozilo dizajnirano za decu uzrasta od 6 meseci do 6 godina. Čvrst čelični okvir obezbeđuje izdržljivost i sigurnost tokom upotrebe. Zahvaljujući uklonjivoj tendi, sigurnosnim barijerama i dršci za upravljanje, tricikl se može prilagoditi uzrastu i potrebama deteta. Sedište koje se rotira za 360 stepeni omogućava detetu da sedi okrenuto ka roditelju ili u pravcu vožnje, čime se povećava udobnost i interakcija tokom šetnji. Izdržljivi EVA točkovi obezbeđuju glatku i tišu vožnju po različitim površinama. Pored toga, tricikl je opremljen svetlima koja emituju šarene svetlosti i melodije, što će sigurno obradovati vašeg mališana. Praktične karakteristike kao što su držač za šolju, sigurnosni pojas, zaštitne barijere, sklopive nogarice i tenda povećavaju funkcionalnost i sigurnost. Dve funkcionalne korpice za sitnice omogućavaju da ponesete sve potrebne dodatke tokom šetnje. Maksimalna težina deteta je 25 kg. Pakovanje: Proizvod je upakovan u specijalno ojačanu kutiju za transport, sa svim elementima sigurno zaštićenim kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm Težina: 7.7 kg
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Šifra proizvoda:
WQL-066-18 GRE
Kategorije: Mega popusti, Tricikli, Vozila za decu
11.868,00 RSD Originalna cena je bila: 11.868,00 RSD.11.124,00 RSDTrenutna cena je: 11.124,00 RSD.
16 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
16 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 GRAY
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5905817005901 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.