2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Gray, ECOTOYS je višenamensko vozilo dizajnirano za decu uzrasta od 6 meseci do 6 godina. Čvrst čelični okvir obezbeđuje izdržljivost i sigurnost tokom upotrebe. Tricikl ima sedište koje se rotira za 360 stepeni, omogućavajući detetu da sedi okrenuto napred ili unazad, što pruža bolju interakciju sa starateljem. Presvlake, napravljene od Oksford tkanine, su otporne na vremenske uslove i lako se čiste. Izdržljiva EVA točkovi obezbeđuju glatku vožnju po različitim površinama, dok kočnica poboljšava kontrolu nad vozilom. Za sigurnost deteta, tricikl uključuje sigurnosne pojaseve i uklonjive sigurnosne barijere koje se mogu prilagoditi kako dete raste. Praktične karakteristike, kao što su sklopive nogare, sklopiva tenda za zaštitu od sunca i torba za male stvari, poboljšavaju udobnost i deteta i staratelja. Drška za upravljanje omogućava potpunu kontrolu nad triciklom, a njeno uklanjanje omogućava vozilu da se prilagodi za samostalnu vožnju deteta. Maksimalna težina deteta je 25 kg, što omogućava dugoročno korišćenje tokom različitih faza razvoja deteta. Pakovanje: Proizvod je upakovan u specijalno ojačanu kutiju za transport. Svi elementi su sigurno zaštićeni kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm Težina: 7,4 kg
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Šifra proizvoda:
WQL-066-52 BEI
Kategorije: Mega popusti, Tricikli, Vozila za decu
10.764,00 RSD Originalna cena je bila: 10.764,00 RSD.9.999,00 RSDTrenutna cena je: 9.999,00 RSD.
13 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
13 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 PINK
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005888 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
LORELLI GURALICA RIDE-ON AUTO OFF ROAD+HANDLE BLUE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.999,00 RSD
SKU:
mcg10400030003
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.