Edukativna podloga EVA FOAM 20 delova 148×119 cm ECOTOYS Edukativna podloga ECOTOYS izrađena od EVA pene sastoji se od 20 delova i pruža savršen prostor za bezbednu i zabavnu igru. Dimenzije podloge od 148×119 cm omogućavaju dovoljno prostora za slobodnu igru, dok mekani i izdržljivi materijali obezbeđuju zaštitu od hladnih podova i udobnost. Delovi podloge se slažu poput slagalice, što podstiče kreativnost i razvoj motoričkih veština kod dece. Motiv podloge, sa šarenim i edukativnim elementima, doprinosi učenju kroz igru, a podloga je idealna za korišćenje u zatvorenom prostoru. Laka za održavanje i sklapanje, ova podloga je praktična za svakodnevnu upotrebu i omogućava brzo odlaganje kada nije u upotrebi. ECOTOYS podloga je savršen izbor za roditelje koji žele svom detetu da obezbede siguran i zabavan prostor za igru.
Edukativna podloga EVA FOAM 20 delova 148x119cm ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ECOEVA003
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi
3.404,00 RSD Originalna cena je bila: 3.404,00 RSD.3.193,00 RSDTrenutna cena je: 3.193,00 RSD.
3 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
3 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971039 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 148 x 119cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Edukativna podloga EVA FOAM 20 delova 148x119cm ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 36el. 154×154 Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769971008 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 154cm x 154cm |
Podloga za igru puzzle vehicles 9 elemenata 86x86cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
0392
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA019
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003433 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Premijum D&B sklopiva podloga sa dva lica Zabavan dan 147x196x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
20133
| Brend | Duck&Bear |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza+Zoo vrt 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21382
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Staza 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21397
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449922 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.