Velika podloga za igru EVA FOAM City 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS Velika podloga za igru ECOTOYS sa motivima grada idealna je za podsticanje kreativnosti i učenje kroz igru. Napravljena od visokokvalitetne EVA pene, podloga se sastoji od 21 dela koji se lako sklapaju u različite oblike, pružajući detetu udoban i siguran prostor za igru. Dimenzije 90.5×90.5 cm omogućavaju dovoljno prostora za zabavu, dok mekana i izdržljiva pena pruža zaštitu od hladnih i tvrdih podova. Motivi grada, ulice i zgrada podstiču dečiju maštu, omogućavajući im da kreiraju sopstvene priče i scenarije. Podloga doprinosi razvoju motorike i koordinacije, a zbog otpornosti na vlagu i lakoće održavanja, idealna je za svakodnevnu upotrebu kod kuće. Lako se sklapa i odlaže, što je čini praktičnom i pogodnom za svaku dečiju sobu. Savršen izbor za roditelje koji žele svom detetu da obezbede bezbedan i zabavan prostor za igru.
Velika podloga za igru EVA FOAM City 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ECOEVA018
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi
2.390,00 RSD
43 na zalihama
43 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003426 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Velika podloga za igru EVA FOAM City 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA020
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003440 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Kinderkraft podloga za igru smartplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KKZSMART000000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533910779 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: 96 x 102,5 x 57 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Žirafko 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21399
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449809 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Slon u planini+Vesela učionica150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.390,00 RSD
SKU:
21404
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449854 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Baloni+Vesela učionica180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21408
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449878 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.