Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS Velika podloga za igru ECOTOYS sa motivima farme 02 pruža vašem detetu siguran, zabavan i edukativan prostor za igru. Sastavljena od 21 dela izrađenog od visokokvalitetne EVA pene, podloga omogućava lako sklapanje u različite oblike, poput slagalice. Dimenzije podloge od 90.5×90.5 cm pružaju dovoljno prostora za igru, dok mekani materijal štiti dete od hladnih podova. Motivi farme sa životinjama podstiču dečiju kreativnost i maštu, dok u isto vreme pomažu razvoju motorike i koordinacije. Ova podloga je otporna na habanje, jednostavna za održavanje i lako se sklapa za odlaganje, što je čini idealnim izborom za svakodnevnu upotrebu kod kuće. Podloga ECOTOYS je savršeno rešenje za roditelje koji žele svom detetu da pruže siguran i udoban prostor za igru.
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Šifra proizvoda:
ECOEVA019
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi
2.392,00 RSD Originalna cena je bila: 2.392,00 RSD.2.214,50 RSDTrenutna cena je: 2.214,50 RSD.
12 na zalihama
12 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003433 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 25el ecotoys Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769972852 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 32 x32 x20 cm |
Podloga za igru puzzle vehicles 9 elemenata 86x86cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.690,00 RSD
SKU:
0392
| Težina | 0,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803926 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Staza i Šuma“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
19960
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
Sklopiva dvostrana podloga „Avioni+ABCeda“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
19976
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Grey Deco+Slon u planini 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21377
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449892 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Baloni+Vesela učionica180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21408
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449878 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.