Podloga za Igru City – iPlay Podloga za igru „City“ brenda iPlay pruža savršen prostor za igru i istraživanje za vaše mališane. Ova podloga je izrađena od meke pene i sastoji se od 9 elemenata sa dimenzijama 90,5×90,5 cm, što omogućava udoban i siguran prostor za igru. Dizajn podloge uključuje motive gradskih ulica i zgrada, što podstiče kreativnost i maštovitost kod dece dok se igraju. Puzzle dizajn omogućava lako sastavljanje i prilagođavanje različitim veličinama prostora. Podloga takođe pomaže u smanjenju buke i zaštiti od povreda tokom igre. Pakovanje Proizvod je upakovan u transportnu kutiju, sa svim delovima pažljivo zaštićenim kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 45x45x10 cm, Težina: 1,3 kg
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Šifra proizvoda:
0395
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi
1.564,00 RSD Originalna cena je bila: 1.564,00 RSD.1.545,00 RSDTrenutna cena je: 1.545,00 RSD.
17 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
17 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 36el. 154×154 Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA001
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769971008 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 154cm x 154cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA020
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003440 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA019
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003433 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM City 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA018
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003426 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Sklopiva dvostrana podloga „Park“ 150x180x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.990,00 RSD
SKU:
20016
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | Playtime |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Slon u planini+Vesela učionica150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.390,00 RSD
SKU:
21404
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449854 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.