Podloga za Igru Puzzle City – EcoToys Podloga za igru „Puzzle City“ brenda EcoToys je idealna za kreiranje zabavnog i sigurnog prostora za igru vaših mališana. Ova podloga je izrađena od meke pene, što je čini udobnom i bezbednom za decu. Sastoji se od puzzle delova sa motivima gradskih ulica, puteva i saobraćajnih znakova, koji omogućavaju deci da istražuju i razvijaju kreativnost dok se igraju. Podloga je jednostavna za sklapanje i može se lako prilagoditi različitim veličinama prostora. Pored toga, pomaže u smanjenju buke i zaštiti od povreda tokom igre. Pakovanje Proizvod je upakovan u transportnu kutiju, sa svim delovima pažljivo zaštićenim kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm, Težina: 1,5 kg
Podloga za igru puzzle city Eco Toys
Šifra proizvoda:
0121
Kategorija: Podloge za igru I tepisi
2.484,00 RSD
20 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
20 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868801212 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Podloga za igru puzzle city Eco Toys“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru city 9 elemenata 90.5×90,5cm iplay Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0395
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 6958868803957 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 80x40x10 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA020
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003440 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM City 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA018
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003426 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Staza 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21397
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449922 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Slon u planini+Vesela učionica150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.390,00 RSD
SKU:
21404
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449854 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza + Velike životinje 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21425
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449786 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.