Otirač se sastoji od kvadrata (9 elemenata) čije ivice imaju posebne „zube“, zahvaljujući kojima se mogu kombinovati na bilo koji način. Debljina prostirke (0,9 cm) pruža adekvatnu zaštitu od pada i čini je prijatno mekom. Podloga ima posebnu neklizajuću teksturu i potpuno je bezbedna za decu. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za transport, svi elementi otirača su propisno pričvršćeni da se ne oštete prilikom transporta. Dimenzije pakovanja: 33k33k10 cm, Težina: 1,75 kg
Podloga za igru za decu safari puzzle 9 elemenata 93x93cm Eco Toys
Šifra proizvoda:
ECOEVA009
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi
3.634,00 RSD Originalna cena je bila: 3.634,00 RSD.3.588,52 RSDTrenutna cena je: 3.588,52 RSD.
16 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
16 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769975280 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 33k33k10 cm, dimenzije proizvoda 93cm x 93cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Podloga za igru za decu safari puzzle 9 elemenata 93x93cm Eco Toys“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Podloga za igru sa ogradom 25el ecotoys Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769972852 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 32 x32 x20 cm |
Kinderkraft podloga za igru cozyplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KPCOZY00LG0000
| Težina | 6,1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533926930 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: Prečnik prostirke: 91 cm Površina (m2) 0,8281 Visina (rastojanje od poda do vrha šipki za igračke): 56 cm Visina šipke za igračke je 153 cm |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Staza 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21397
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449922 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Baloni+Vesela učionica180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21408
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449878 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Veseli akrobati + Planinske kućice 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21413
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449762 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Luna park + Vesela ABCeda 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21426
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449908 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.