EDUKATIVNA PENA MAT – ZAGONETKA Edukativni podmetač od meke EVA pene savršen je za decu koja uče da hodaju. Penasta prostirka debljine 1,4 cm napravljena od slagalica obezbediće izolaciju od zemlje. Proizvod je sertifikovan bezbedan po zdravlje deteta. Otirač se lako čisti i pristaje na svaku površinu. PAKET Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za transport, svi elementi otirača su propisno zaštićeni da se ne oštete prilikom transporta. Dimenzije pakovanja: 32x32x22 cm, Težina: 1,75 kg
Podloga za igru sa ogradom 25el ecotoys Eco Toys
Šifra proizvoda:
ECOEVA007
Kategorije: Mega popusti, Podloge za igru I tepisi
4.692,00 RSD Originalna cena je bila: 4.692,00 RSD.4.568,05 RSDTrenutna cena je: 4.568,05 RSD.
20 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
20 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5903769972852 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 32 x32 x20 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Podloga za igru sa ogradom 25el ecotoys Eco Toys“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA019
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003433 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza+Zoo vrt 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21382
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Žirafko 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21399
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449809 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Veseli akrobati + Planinske kućice 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.490,00 RSD
SKU:
21413
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449762 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza + Velike životinje 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21425
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449786 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Luna park + Vesela ABCeda 180x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
21426
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449908 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.