Stabilna ugaona polica sa pet nivoa idealan je proizvod za sve koji vole red i organizaciju. Omogućava prilagođavanje razmaka između polica, kao i formiranje dve manje police. Montira se jednostavno — bez upotrebe šrafova, sistemom na klik. • Visina: 180 cm • Širina: 90 cm • Dubina: 30 cm • Metalni profili, galvanizovani • Police izrađene od MDF ploča • 5 polica • Brza i laka montaža • Ojačanja ispod svake police x5 • Maksimalna nosivost po polici: 175 kg • Maksimalna nosivost kompletnog regala: 875 kg
Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892
Šifra proizvoda:
GWI0892
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police za odlaganje
7.500,00 RSD Originalna cena je bila: 7.500,00 RSD.6.650,00 RSDTrenutna cena je: 6.650,00 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 1.200,00 RSD
Nema na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Brend | CHOMIK |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5900779800892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 180cm x 90cm x 30cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Chomik metalna ugaona polica 5 nivoa *0892“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER04
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPPNK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG002
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 97cm x 45cm |
Polica ModernHome bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
RH1908-09
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Čiviluk sa policom za obuću
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311EBLACK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |
Polica za cveće dark walnut ModernHome
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PJJPS0011D
| Težina | 4,8 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5905817002429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 69,5 x34 34cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.