Moderan i svestran komad nameštaja, ova polica STEP 4 sa 4 nivoa izrađena je od kvalitetnog medijapana, pružajući elegantno i praktično rešenje za organizaciju prostora u vašem domu. Sa širokom primenom u različitim prostorijama kao što su dnevna soba, trepezarija,predsoblje ,kupatilo ili kancelarija, ova polica se ističe svojom funkcionalnošću i modernim dizajnom. Svaki od četiri nivoa ove police pruža dovoljno prostora za odlaganje knjiga, raznih dragocenosti, biljaka, kozmetike, peškira i drugih sitnih stvari. Njen raznoliki dizajn omogućava vam da personalizujete svaki nivo prema vašim potrebama, čime se postiže optimalna organizacija prostora. Izrađena od medijapana, ova polica kombinuje visoku izdržljivost sa sofisticiranim izgledom. Materijal pruža glatku i laku površinu za održavanje, čime se olakšava čišćenje i očuvanje svežeg izgleda. Njena svestrana upotreba čini je savršenim dodatkom svakog doma, prilagođavajući se različitim potrebama i enterijerima. Ukoliko tražite moderan komad nameštaja koji istovremeno pruža estetiku i funkcionalnost, ova polica je pravi izbor.
Bolzz polica bolzz step 4
Šifra proizvoda:
BOLBAMB04BEL
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police sa točkićima
7.990,00 RSD Originalna cena je bila: 7.990,00 RSD.6.690,00 RSDTrenutna cena je: 6.690,00 RSD.
17 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
17 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 36,5cm x 34,5cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Bolzz polica bolzz step 4“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz polica bolzz step 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLSTEP05BEL
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Bolzz polica za odlaganje stvari natur 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLBG003
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 108cm x 45cm |
Platneni cipelarnik sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
PJJSC003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5903769979240 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 161 x 51 x 28cm |
Čiviluk sa policom za obuću
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311EBLACK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |
Kesper ksp69243 polica za vino borovo drvo fsc 15 flaša 50x50y28cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.150,00 RSD
SKU:
KSP69243
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | Kesper |
| EAN | 4000270692437 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.