BOLZZ Bamboo 3 polica predstavlja izuzetno elegantan i funkcionalan komad nameštaja, idealan za unapređenje enterijera vaše dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika ili čak kupatila. Ova polica je pažljivo osmišljena kako bi zadovoljila estetske i praktične potrebe korisnika. Sa modernom završnicom koja ističe prirodnu lepotu bambusovog drveta, ova polica donosi toplinu i sofisticiranost prostoru. Konstrukcija od bambusa garantuje stabilnost i dugotrajnost, dok istovremeno doprinosi ekološkoj svesti, jer se radi o održivom materijalu. Tri praktične police od lakiranog medijapana nude dovoljno prostora za organizaciju knjiga, postavljanje biljaka ili izlaganje raznih sitnica koje dodaju lični pečat vašem prostoru. Ova polica je takođe veoma svestrana, mogućnost postavljanja je različitim prostorijama, od dnevnih soba do kupatila, zahvaljujući svojoj prilagodljivosti i kompaktnom dizajnu. Modernhome Bamboo polica ne samo da je funkcionalna, već i estetski doprinosi prostoru, pružajući harmoniju i sklad u enterijeru. Sa pažljivo odabranim materijalima i elegantnim dizajnom, ova polica je savršen izbor za one koji traže spoj stila, praktičnosti i ekološke odgovornosti u svom domu.
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Šifra proizvoda:
BOLBAMB0003
Kategorije: Mega popusti, Police i organizacija doma, Police sa točkićima
6.800,00 RSD Originalna cena je bila: 6.800,00 RSD.5.550,00 RSDTrenutna cena je: 5.550,00 RSD.
17 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
17 na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Bolzz polica bolzz bamboo 3“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPGRE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 4
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0004
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564908 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 98cm x 35cm x35cm |
Čiviluk sa policom za obuću
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311EBLACK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |
Čiviluk sa 2 police police
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YLT-0311FBLACK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089068204 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Police: 62cm x 41cm |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.