Da li vam je ostava prepuna? Ili vam nedostatak prostora ometa kulinarsku inspiraciju? Isprobajte ovu pokretnu policu! Omogućava vam da maksimalno iskoristite vertikalni prostor, ostavljajući više mesta za pripremu obroka. Lako pokretanje: Priznajemo, svi težimo jednostavnijem životu, a ova pokretna polica to dodatno olakšava – zahvaljujući 4 čvrsta točkića (2 sa kočnicama) i 2 metalne ručke, možete ga bez napora premestiti bilo gde, čak i kada je potpuno napunjen. Pouzdan i izdržljiv: 3 metalne korpe su čvrsto podržane čeličnim cevima; svaka od njih može izdržati do 10 kg, što vam garantuje dugotrajnu i pouzdanu upotrebu. Izbor je na Vama: Koristite ga kao stalak za biljke da izložite omiljene knjige, za čuvanje slikarskog pribora ili kao stanicu za lepotu, gde će Vam svi kozmetički proizvodi biti na dohvat ruke dok se sređujete pred ogledalom – Vi birate! Montaža? Bez muke! Brinete se da će sastavljanje biti komplikovano? Opustite se. Uz jasna uputstva i komplet dodataka koji dolazi uz policu, iznenadićete se koliko je lako postaviti ga uspravno i spremiti za upotrebu.
Bolzz met polica sa tockicima crna
Šifra proizvoda:
BOLPOLYER04
Kategorije: Police i organizacija doma, Police sa točkićima
4.500,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
4 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Bolzz met polica sa tockicima crna“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Bolzz met polica sa tockicima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
BOLPOLYER02
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz nap polica 3 nivoa pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPOLNAPPNK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Bolzz polica bolzz bamboo 3
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLBAMB0003
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Bolzz ugaona polica bamboo 5
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.990,00 RSD
SKU:
BOLBAMB0005
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 162cm x 42cm |
Platneni cipelarnik sa policama
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
PJJSC003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5903769979240 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 161 x 51 x 28cm |
Polica za knjige LOFT 4 wild oak
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
CWJ6024112LG-WO
| Težina | 6,5 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903769976737 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 114 x58,5 x 23,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.