Sklopiva dečija stolica sa čvrstom metalnom konstrukcijom, mekim tekstilnim sedištem i udobnim naslonima za ruke,
Nije potrebno sklapanje – lako se rasklapa i savija jednim pokretom, Pogodno za skladištenje,
Ima poseban mehanizam koji unapred otvara spontano sklapanje i lako se oslobađa jednim pritiskom,
Stolica je udobna i funkcionalna – praktična i za jelo i za igru i odmor,
Čvrsti metalni okvir, dodatni plastični uglovi na nogama, zaobljeni uglovi i ivice obezbeđuju dodatnu sigurnost,
Pogodno za dečiju sobu, balkon, baštu, piknik i plažu,
Napravljen sa atraktivnim, zabavnim dizajnom u zelenoj boji sa smešnim životinjama od bezbednih materijala, Ispunjava sve evropske standarde,
Materijal: Metalna cev: Φ13mm, Tekstil: poliester
Savršena veličina za mališane (3 – 6 godina),
Maksimalno opterećenje: 30 kg
Dimenzije sedišta: 29 x 25 cm
Dimenzije u rasklopljenom stanju: 36 x 37 x 52 cm
Dimenzije sklopljene: 51x 36 x 6 cm
Težina: 0,9 kg
KINDER HOME Dečija sklopiva stolica sa naslonom šarena
Šifra proizvoda:
86125B
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji stolovi i stolice
1.632,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793359 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Dečija sklopiva stolica sa naslonom šarena“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Kutija za odlaganje igračaka i odeće siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.304,00 RSD
SKU:
GH-KK02
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793854 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
TF-6705
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793724 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Sklopiva kutija za odlaganje igračaka i odeće plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK01
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793847 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6059
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793625 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Polica sa 9 kutija za odlaganje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3006
| Težina | 5,25 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793656 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Organizator dečijih igračaka šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6061
| Težina | 6,9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.