Ovaj praktični dečiji organizator ima 9 uklonjivih kutija za odlaganje tekstila različitih veličina – savršenih za knjige, igračke i pribor za crtanje,
Dodajte dodatni prostor za odlaganje u bilo kojoj dečijoj sobi,dnevnom boravku ili spavaćoj sobi,
Sa ovim funkcionalnim organizatorom igračke su raspoređene na lak, pristupačan i bezbedan način za decu,
Organizator za igračke KINDER HOME je napravljen od visokokvalitetnog drveta i veličine je prilagođene deci kako bi mališanima omogućio da sami dođu do svojih omiljenih predmeta,
Promoviše autonomni razvoj dece u apsolutnoj sigurnosti, Veličina i čvrst drveni okvir organizatora igračaka je dizajniran za decu koja to žele da urade sami, Omogućava odlaganje i podizanje predmeta bez pomoći!
Roditelji će imati više vremena za sebe umesto da razvrstavaju igračke svaki dan,
Zamenljive kutije za tekstil se lako uklanjaju i čiste, a moderan dizajn organizatora igračaka u beloj i sivoj boji savršeno će se uklopiti u većinu enterijera, Pogodno i za devojčicu i za dečaka,
Čvrsti drveni okvir, zaobljeni uglovi i ivice obezbeđuju dodatnu sigurnost za dečiji organizator igračaka,
Brzo i lako se sklapaju,
Izrađen od bezbednih materijala, zadovoljava sve evropske standarde,
Organizator ima 2 velike, 3 srednje i 4 male kutije za odlaganje tekstila,
Za decu stariju od 3 godine
Dimenzije: 82,5 x 29,3 x 60 cm
Materijal: Medijapan + metalna cev 16 mm + korpe od netkanog materijala
Težina: 5,7 kg
KINDER HOME Organizator za igračke belo-sivi
Šifra proizvoda:
JVTR-3090-1
Kategorije: Dečije police i organizatori, Dečiji nameštaj
7.390,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 5,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Organizator za igračke belo-sivi“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
TF-6705
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793724 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za knjige sa delom za skladištenje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.690,00 RSD
SKU:
TF-5733
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Sklopiva dečija korpa za igračke ili odeću plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.290,00 RSD
SKU:
GH-KK04
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Polica za knjige i igračke šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3181
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dve preklopne kutije za odlaganje sa poklopcem i ručkama bele
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
SN04
| Težina | 1,2 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF3868-2
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793748 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.