Dizajniran posebno za decu, ovaj visokokvalitetni drveni sto sa 2 stolice ima vrhunski dizajn, bezopasni lak koji sprečava ogrebotine i olakšava čišćenje,
Mališani će rado stvarati različite zanate zajedno sa svojim prijateljima, čitati, crtati, igrati se i jesti za svojim dečijim stolom i stolicama,
Garnitura je istovremeno jaka i lagana i lako se može premestiti iz dečije sobe u dnevnu sobu, spavaću sobu ili verandu – da bi se dete približilo roditeljima, Dečiji sto i stolice su odličan poklon za Vaše dete,
Sa svojim modernim, zabavnim belim i roze dizajnom i savršenim dimenzijama, set stolova i stolica uklapa se u dečiji vrtić svake devojčice,
Pogodno za upotrebu kako kod kuće, tako i vrtićima,
Dečiji sto i stolice imaju noge od punog drveta koje su dizajnirane da budu jake i otporne na udarce, obezbeđujući bezbednost Vašeg deteta čak i kada nemirno sedi,
Svi uglovi i ivice su zaobljeni za maksimalnu sigurnost,
Garnitura dečijeg stola sa stolicama je testirana na bezbednost, čvrstoću i stabilnost i ispunjava sve evropske standarde,
Lako se sklapa samo šrafcigerom,
Za decu od 3 do 10 godina,
Dimenzije: sto-60 x 60 x 44 cm Maks, opterećenje 20 kg
stolica-26,8 x 26,8 x 50 cm – Mak, nosivost 40 kg
Materijal: Medijapan+borovo drvo
Težina kompleta: 11,5 kg
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Šifra proizvoda:
TF-6001
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji stolovi i stolice, Mega popusti
7.190,00 RSD Originalna cena je bila: 7.190,00 RSD.6.970,00 RSDTrenutna cena je: 6.970,00 RSD.
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena polica za knjige sa delom za skladištenje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.690,00 RSD
SKU:
TF-5733
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF6051
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793380 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje knjiga i igračaka na 4 nivoa sa vratima beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.890,00 RSD
SKU:
TF5473
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793564 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dve preklopne kutije za odlaganje sa poklopcem i ručkama bele
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
SN04
| Težina | 1,2 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793885 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Organizator dečijih igračaka šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6061
| Težina | 6,9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Jungle fotelja plavi zeka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.560,00 RSD
SKU:
jb31001904
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Plava |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.