Dizajniran posebno za decu, ovaj visokokvalitetni drveni sto i 2 stolice imaju vrhunski dizajn, bezopasni lak koji sprečava ogrebotine i olakšava čišćenje,
Mališani će rado stvarati različite zanate zajedno sa svojim prijateljima, čitati, crtati, igrati se i jesti za svojim stolom i stolicama,
Garnitura dečijeg stola i stolica je istovremeno jaka i lagana i lako se može premestiti iz dečije sobe u dnevnu sobu, spavaću sobu ili verandu – kako bi dete bilo bliže roditeljima, Ovo je odličan poklon za Vaše dete,
Sa svojim čistim, prirodnim dizajnom lavova i majmuna i idealnim dimenzijama, set stolova i stolica se uklapa u svaki dečiji vrtić – bilo da je za dečaka ili devojčicu,
Pogodno za upotrebu kako kod kuće, tako i u vrtićima i centrima,
Ovaj dečiji set stolova i stolica ima noge od punog drveta koje su dizajnirane da budu jake i otporne na udarce, obezbeđujući bezbednost Vašeg deteta čak i kada nemirno sedi,
Svi uglovi i ivice su zaobljeni za maksimalnu sigurnost,
Garnitura dečijeg stola i stolica je testirana na bezbednost, čvrstoću i stabilnost i ispunjava sve evropske standarde,
Lako se sklapa samo šrafcigerom,
Za decu od 3 do 10 godina,
Dimenzije: sto-60 x 60 x 44 cm Maks, opterećenje 20 kg
stolica-26,8 x 26,8 x 50 cm – Mak, nosivost 40 kg
Materijal: Medijapan+borovo drvo
Težina kompleta: 9,4 kg
KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice šareni
Šifra proizvoda:
TF3868-2
Kategorije: Dečiji nameštaj, Dečiji stolovi i stolice
7.890,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793748 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Dečiji drveni sto sa 2 stolice šareni“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dvostrani dečiji sto sa 2 stolice šareni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.590,00 RSD
SKU:
TF-6705
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793724 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Stalak za dečije knjige i časopise beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.890,00 RSD
SKU:
TF-6125
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME 3u1 stolica, ljuljaška i slagalica šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.990,00 RSD
SKU:
660120
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 8606102218019 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.690,00 RSD
SKU:
JVTR-3278
| Težina | 9,4 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793595 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija polica za knjige i igračke bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3171
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Jungle fotelja plavi zeka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.560,00 RSD
SKU:
jb31001904
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Plava |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.