Kutija za skladištenje je napravljena od tkanog pamučnog materijala, ekološki prihvatljivog, teškog opterećenja,
Napravljen je od visokokvalitetne prozračne tkanine, otporan na habanje i prljavštinu, udoban sa glatkim rubovima,
Ima širok spektar primene – može se koristiti u dečijoj sobi, spavaćoj sobi, dnevnoj sobi, radnoj sobi, toaletu, kuhinji, kancelariji, plakarima i ormarićima,
Veličina i boja kutije za skladištenje su pogodne za upotrebu u bilo kojoj prostoriji,
Originalan je i lak za nošenje zahvaljujući dve udobne ručke u obliku užeta,
Kutija za skladištenje je praktična – ima veliki kapacitet, štedi prostor i može se postaviti na mnogo mesta,
Dizajniran je za višestruku upotrebu: za igračke, odeću, organizator i mesto za odlaganje svih vrsta predmeta,
Sklopivi dizajn kutije za skladištenje je jednostavan za upotrebu i skladištenje,
Njegova unutrašnjost je u potpunosti obložena,
Kutija za odlaganje ima preciznu izradu, a zabavan dizajn boje žirafe učiniće da Vaš dom izgleda toplo u svakoj prostoriji,
Vaša soba je neuredna – nema nereda, Uz dečiju kutiju za odlaganje sve nalazi svoje mesto,
Ovo će postati omiljena kutija Vašeg deteta, Pogodno i za dečake i za devojčice,
Sa modernim dizajnom, KINDER HOME korpe i kutije za skladištenje su lepe i praktične,
Oni nisu samo dobar pomoćnik za porodični život, već i šarmantan ukras,
Nije potrebna montaža ili alati,
Dimenzije: 40 x 28 x 24 cm
Materijal: pamučno platno
Težina: 0,5 kg
KINDER HOME Kutija za odlaganje igračaka i odeće siva
Šifra proizvoda:
GH-KK02
Kategorije: Dečiji nameštaj, Kutije i komode za odlaganje
2.304,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793854 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Kutija za odlaganje igračaka i odeće siva“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Polica za dečije knjige i igračke šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JVTR-3029-C
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793632 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za knjige sa delom za skladištenje bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.690,00 RSD
SKU:
TF-5733
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793786 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje knjiga i igračaka na 4 nivoa sa vratima beli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.890,00 RSD
SKU:
TF5473
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793564 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena polica za odlaganje igračaka i knjiga plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.190,00 RSD
SKU:
TF5865
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793465 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Drveni dečiji sto sa stolicama roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TF-6001
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 730734793694 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Jungle fotelja plavi zeka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.560,00 RSD
SKU:
jb31001904
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | muški |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | Plava |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.