Dečija drvena kuhinja KINDER HOME je predlog za sve mališane koji vole da kuvaju i sanjaju, Zabavno pripremanje gozbi koje kreira Vaše dete će razviti njegovu nezavisnost, kreativnost i maštu, Igraće ulogu odličnog kuvara, Uz ovaj lep, kvalitetan i dobro opremljen kuhinjski ormar, deca se osećaju kao odrasli,
Dimenzije kuhinjskog centra prilagođene su prosečnoj visini višegodišnje dece, što garantuje njihovu udobnu igru,
Širina drvene kuhinje, kao i brojni elementi, kao što su vrata koja se otvaraju ili rotirajuća dugmad, omogućiće vam da kuvate zajedno sa svojim malim prijateljima, Tako će dete lakše razumeti pravila bezbednog i higijenskog rada, Igra uloga pozitivno utiče na manuelne veštine i koordinaciju mališana,
Kuhinja ima mnogo dugmadi i vrata, koja će pomoći mališanima da razviju motoriku i refleks za hvatanje predmeta različitih oblika, Cela kuhinja je bela sa sivim dugmadima i ručkama, Radna ploča je bela, ima sudoperu i ringle na kojima možete kuvati divna jela, Iznad sudopere je mikrotalasna pećnica sa vratima koja se otvaraju i dve kvake, Police ispod i orman sa vratima koja se otvaraju omogućiće im održavanje reda i skladištenje lonaca i prehrambenih proizvoda,
Kuhinjski centar je odličan poklon i za dečaka i za devojčicu, Savršeno će se uklopiti u svaki enterijer, posebno u dečiju sobu,
Zahvaljujući čvrstom i jakom drvetu, dečija kuhinja ima dug vek trajanja, što omogućava maloj braći i sestrama da se zabavljaju u budućnosti,
Kuhinjski centar je testiran na sigurnost, snagu i stabilnost i ispunjava sve evropske standarde,
Za decu stariju od 3 godine,
Dimenzije: 58,5 x 29,5 x 85 cm
Materijal: Medijapan i puno drvo
Težina: 6 kg
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Šifra proizvoda:
V10C404H
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje
9.590,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dvostrana dečija drvena tabla na stalku za pisanje i crtanje sa kutijom za odlaganje roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
6.790,00 RSD
SKU:
TF5806
| Težina | 5,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793441 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.