Ova edukativna dečIja tabla za crtanje, pisanje i brojanje pružiće vašem detetu mnogo zabavnih aktivnosti,
Crna strana je pogodna za pisanje kredom, a bela strana kreativnog štafelaja 3 u 1 omogućava Vašem detetu da bude kreativno sa markerima i magnetnim slovima,
Papirna rolna je dizajnirana za pisanje, crtanje i kreativnost olovkama, markerima, bojama i bojicama,
Multifunkcionalna tabla 3 u 1 daje Vašem detetu različite načine da bude kreativan i da se zabavlja,
Pored kreativnih funkcija, obrazovna tabla omogućava Vašem detetu da se fokusira na matematiku i engleski jezik, jer ima magnetnu abecedu sa 26 slova, 20 brojeva, sat i abakus za vežbanje svojih veština,
Praktično i za učenje i za opštu zabavu sa prijateljima,
Edukativni štafelaj ima držač za krede, flomastere, olovke i bojice, Krede i markeri su uključeni u set, Obe strane table imaju površinu za čišćenje tako da deca mogu lako da započnu svoje sledeće remek delo, Sunđer za čišćenje je uključen,
Učinite učenje zabavnim uz dečiju multifunkcionalnu drvenu tablu 3 u 1,
Odličan poklon za rođendan ili bilo koju drugu priliku, pogodan i za dečake i za devojčice,
Dečija edukativna tabla KINDER HOME podržava dobre navike učenja u ranom detinjstvu i poboljšava dečju pažnju prilikom učenja,
Komplet je testiran na sigurnost, snagu i stabilnost i ispunjava sve evropske standarde,
Za decu stariju od 3 godine,
Dimenzije: 64,4 x 50 x 96 cm
Materijal: Puno drvo
Težina: 3,8 kg
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Šifra proizvoda:
V12B103
Kategorije: Drvene igračke, Kreativni setovi i table
5.590,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.