Zvučnik Eden Trolley ED-1033
Šifra proizvoda:
2024518102313
Kategorije: Audio oprema, Zvučnici i slušalice
28.500,00 RSD
1 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
1 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Boja | Crna |
| EAN | 2024518102313 |
| Snaga | 100 W |
| Brend | Eden |
| Dimenzije | 41 x 36.3 x 88 cm |
| Baterija | 7500 mAh |
| Ostalo | – Wi-Fi: Ne – Domet: do 20 m – FM tjuner: Da – Ulaz za mikrofon: Da – Ulaz za gitaru: Da – CD player: Ne – Kapacitet baterije: 7500 mAh – Ostale karakteristike – EkvilajzerTWSJBL LightMic PriorityLE |
| Mreža | Bluetooth 5.0 |
| Vreme punjena baterije | 2-5 h |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Zvučnik Eden Trolley ED-1033“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ROADSTAR CLR2615 RADIO SAT
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.199,00 RSD
SKU:
RSCLR2615
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031778 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1245WD RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.548,00 RSD
SKU:
RSHRA1245WD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800032362 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR HRA1500UEMP MP3 RADIO SA DRVENIM KUĆIŠTEM
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
15.990,00 RSD
SKU:
RSHRA1500UEMP
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033154 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA1230BK TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.772,00 RSD
SKU:
RSTRA1230BK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800033093 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235BK TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235BK
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031617 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ROADSTAR TRA2235RD TRANZISTOR
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.915,00 RSD
SKU:
RSTRA2235RD
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 7621800031624 |
| Brend | Roadstar |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.