Da razgovara sa svim svojim prijateljima
Imitirajte odrasle
7 dugmadi za zvuk
Dobro je poznata činjenica da deca vole da nas oponašaju kada razgovaramo telefonom ili koristimo daljinski upravljač, pa zašto im ne dati svoj telefon da se igraju? Ovaj drveni zvučni telefon je pogodan za decu uzrasta od 18 meseci i mnogo je privlačniji za decu od pametnih telefona odraslih! Sa svojih 7 mekih plastičnih dugmadi koja proizvode različite zvukove, vaše dete će moći da podesi budilnik, da fotografiše, proverava poruke i provodi sate ćaskajući sa prijateljima. I pošto je važno dobro paziti na stvari, telefon je zaštićen silikonskim poklopcem koji se može skinuti. Koje priče ili velike diskusije će vaše dete izmisliti danas?
ZVUCNI TELEFON
Šifra proizvoda:
J05334
Kategorije: Drvene igračke, Igra mašte
1.850,00 RSD
37 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
37 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,20 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217353346 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ZVUCNI TELEFON“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Drvena kućica za decu na 3 sprata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8209
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 6942397341097 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73x40x23 cm; Dimenzije kućice: 90 x59 x30 |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drvena radionica sa alatom 47 elemenata
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ESC-W-033
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769974429 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 44x61x8 cm; Dimenzije radionice: 80cm x 50cm x 29,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.