***Zvono od stiropora 7 cm 4 kom, zlatno
Šifra proizvoda:
51-842000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
399,00 RSD
17 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
17 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223518427 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „***Zvono od stiropora 7 cm 4 kom, zlatno“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
***Božićni patuljak 80 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.899,00 RSD
SKU:
40-740000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223407400 |
| Brend | Denis |
***Božićna dekoracija LED slika 30*24 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
699,00 RSD
SKU:
40-804000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408049 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak za bor 11k8,5k7cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
299,00 RSD
SKU:
40-824000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408247 |
| Brend | Denis |
***Keramička dekoracija Anđeo 12,5k6,5k4,5cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
40-831000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408315 |
| Brend | Denis |
***Adventski štand sa svećama 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-102000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411025 |
| Brend | Denis |
***Božićni venac za vrata 40 cm zeleno-crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
1.399,00 RSD
SKU:
41-121000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411216 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.