Trkačka staza sa dve petlje i rampom, koja sadrži i auto. Kapija i prepreka-Tiranosaurus će dodati adrenalin tako da ćete se osećati kao na pravoj trci! Autić se pokreće mehanički, ne sadrži baterije. Dužina staze: 2,63 metara, uzast: 4+, dimenzije pakovanja: 40 X 30X 8 cm
ZURU Metal Machines Auto staza dino T-rex
Šifra proizvoda:
p1037195
Kategorije: Igračke, Igračke vozila
Za one koji se ne plaše opasnosti! Krenite Metal Machines stazom, prođite kroz petlje i klonite se čeljusti Tiranosaurusa!
2.879,00 RSD Originalna cena je bila: 2.879,00 RSD.2.699,00 RSDTrenutna cena je: 2.699,00 RSD.
Troškovi dostave: 530,00 RSD
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 6946441305240 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Metal Machines |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ZURU Metal Machines Auto staza dino T-rex“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.