Božićna dekoracija, 4 komada zlatne kuglice od stiropora, prečnika 10 cm._x000D_
Svake godine se trudimo da jelku što lepše okitimo i učinimo posebnom. Ukrasite svoju jelku ovim kompletom kuglica u zlatnoj boji, koje će svojim elegantnim dizajnom biti savršen ukras i dobro se slagati sa ostalim ukrasima na jelki.
Zlatne kuglice 10 cm stiropol, pakovanje 4/1
Šifra proizvoda:
51-832000
Kategorije: Dekoracija, Nova godina
599,00 RSD
28 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
28 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223518328 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Zlatne kuglice 10 cm stiropol, pakovanje 4/1“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
***Keramički svećnjak za bor 11k8,5k7cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
299,00 RSD
SKU:
40-824000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408247 |
| Brend | Denis |
***Keramički svećnjak za bor 14,5k11,2k8,2 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
40-875000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223408759 |
| Brend | Denis |
***Adventski štand sa svećama 35 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-102000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411025 |
| Brend | Denis |
***Adventski venac 30 cm prirodan
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.099,00 RSD
SKU:
41-108000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411087 |
| Brend | Denis |
***Svećnjak 8k8k20 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
399,00 RSD
SKU:
41-115000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411155 |
| Brend | Denis |
Božićni venac za vrata 30 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
699,00 RSD
SKU:
41-119000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223411193 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.