Ovaj kreativni komplet vam omogućava da napravite 5 neverovatnih portreta životinja tehnikom string arta (1 veliki i 4 mala) prateći uputstva korak po korak. Kutija sadrži: 4 ploče od stiropora 12,5 x 12,5 cm, 1 ploču od stiropora 25 x 25 cm, 800 eksera, 10 klupka konca (7 m), 1 alat i uputstvo. Lepe kreacije za ukrašavanje sobe!
ZIVOTINJSKE SLIKE STRING ART
Šifra proizvoda:
J07912
Kategorije: Drvene igračke, Kreativni setovi i table
3.300,00 RSD
14 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,39 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217379124 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „ZIVOTINJSKE SLIKE STRING ART“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.