Uz Džampi u setu se nalazi i ručna pumpa za naduvavanje.
Životinjica Džampi dinosaurus 494468-03
2.349,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Životinjica Džampi |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Životinjica Džampi dinosaurus 494468-03“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Flow Amsterdam noćna lampa Luna, 20x8x11cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.880,00 RSD
SKU:
jb22006035
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Flow Amsterdam |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | Bela |
| Zemlja porekla | Kina |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.