ZILAN ZLN9044WH APARAT ZA KOKICE
- Snaga: 1200W.
- Izvor napajanja: 220-240W.
- Kapacitet: 60 g.
- Nije potrebna upotreba ulja/masti.
- Upotreba: kućna.
- Boja: bela.
- Tip kontolne table: mehanička.
- Opremljen je sistemom za vruć vazduh.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
2.210,00 RSD
6 na zalihama
6 na zalihama
ZILAN ZLN9044WH APARAT ZA KOKICE
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8682744811429 |
| Brend | Zilan |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 8008225016037 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955505 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575902696 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024581 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020644 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.