ZILAN ZLN6159 ELEKTRIČNI BOKAL 1.8L 1800W
- Snaga: 220-240V, 1800W.
- Kapacitet: 1,8 L.
- Prekidač za automatsko ručno isključivanje/uključivanje.
- Ima indikatorsku lampicu.
- Ima skriveni grejač.
- Zaštita od ključanja
- Sa filterom
- Boja: Inox
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
1.450,00 RSD
32 na zalihama
32 na zalihama
ZILAN ZLN6159 ELEKTRIČNI BOKAL 1.8L 1800W
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8682744806159 |
| Brend | Zilan |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109917 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114584 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575902696 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024581 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020651 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.