ZILAN ZLN4292 MERDEVINE 3 STEPENIKA
- Nosivost 100KG
- Plastična zaštita i na ivicama kao zastita protiv klizanja
- Sklopive I lake za nošenje
- Materijal: Metal
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
4.390,00 RSD
5 na zalihama
5 na zalihama
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8682744804292 |
| Brend | Zilan |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564755 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564915 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 162cm x 42cm |
Na stanju
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817000760 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 62 x62 x 19,5 |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.