ZILAN ZLN2768 ELEKTRIČNI BOKAL 1.8l
- Zapremina: 1.8L
- Snaga :1500W
- Poklopac sigurnosnog zakljucavanja
- ON/Off dugme
- Automatsko iskljucivanje
- Odvojivi filter za kamenac
- Materijal : Inox
- Skriveni grejac
- Zastita od pregrevanja
- Zastita od rada bez vode
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
1.490,00 RSD
9 na zalihama
9 na zalihama
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 6423154022768 |
| Brend | Zilan |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109900 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024611 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027346 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020651 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.