Zilan ZLN2281 – Mini prenosna grejalica
- Snazna prenosna grejlaica
- Za prostorije do 32m2
- Tajmer 1-12h
- Podesavanje temperature : 15-32°C
- 2 nivoa snage
- Zastita od pregrevanja
- Keramicki grejni element
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
2.370,00 RSD
Nema na zalihama
Nema na zalihama
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Zilan |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 8682744802281 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032480019 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450029 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032480026 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032450012 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| EAN | 7381032430908 |
| Brend | ELECTROLUX GREJA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Camry |
| Mega popusti | Grejna tela i grejna ćebad |
| EAN | 5902934837408 |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.