Visina 460cm
Širina Gazišta 32cm
Nosivost 150kg
Visina u slovu A 223cm
Visina u položaju skele 122cm
Transportna dužina 120cm
Širina Gazišta 32cm
Nosivost 150kg
Visina u slovu A 223cm
Visina u položaju skele 122cm
Transportna dužina 120cm
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
11.450,00 RSD
Nema na zalihama
Nema na zalihama
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| EAN | 8606005038219 |
| Troškovi dostave | 1000 |
| Rok isporuke | 2-5radna dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| EAN | 8606112564762 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564809 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564861 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75cm x 34,5 x 31cm |
Na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564878 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 72cm x30cm x29cm |
Na stanju
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817000760 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 62 x62 x 19,5 |
Na stanju
| Težina | 2,2 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769979196 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 55x15x185 cm |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.