Shut the box-Zatvori kutiju je brza i uzbudljiva društvena igra sa kockicama pogodna za 2-4 igrača. Tradicionalno se igra u anglofonskim zemljama u pabovima i poznata je po tome što je veoma popularna igra sa elementima slučajnosti, kombinatorike i strategije. Za mališane će biti zanimljiv edukativni karakter igre, jer se računske operacije obilato koriste, što će mališanima svakako dobro poslužiti za učvršćivanje znanja iz matematike i učenje kroz igru. Ukratko, igra za sve generacije koja pruža sate dobre zabave! Karakteristike: Drvena igra Shut the bok – 1 stranica sa 12 brojeva za igru. Pogodno za 2-4 igrača. Društvena strateška igra na sreću sa brojevima i kockicama. Materijal: drvo. Uputstva za igru. Dimenzije: 28,2 x 18 x 3,5 cm. Preporučeni uzrast: 5+.
Zatvori kutiju igra. 1 strana
Šifra proizvoda:
05-138000
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
999,00 RSD
38 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
38 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223051382 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Zatvori kutiju igra. 1 strana“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.