Shut the bok je brza i uzbudljiva društvena igra sa kockicama pogodna za 2-4 igrača. Tradicionalno se igra u anglofonskim zemljama u pabovima i poznata je po tome što je veoma popularna igra sa elementima slučajnosti, kombinatorike i strategije. Za mališane će biti zanimljiv edukativni karakter igre, jer se računske operacije obilato koriste, što će mališanima svakako dobro poslužiti za učvršćivanje znanja iz matematike i učenje kroz igru. Ukratko, igra za sve generacije koja pruža sate dobre zabave! Karakteristike: Drvena igra Shut the bok – Zatvori kutiju. 4 strane sa 10 brojeva za igru. Pogodno za 2-4 igrača. Društvena, strateška igra na sreću sa brojevima i kockicama. Materijal: drvo. Uputstva za igru. Dimenzije: 23 x 23 x 3,5 cm. Preporučeni uzrast: 5+.
Zatvori kutiju društvena igra, 4 strane
Šifra proizvoda:
05-135000
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
1.299,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223051351 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Zatvori kutiju društvena igra, 4 strane“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.