Edukativna igra, 3D lopta-slagalica. Materijal: kvalitetna plastika. _x000D_
Preporučena starost: 5+. Dimenzije pakovanja: 7,5×7,5×7,5 cm Težina: 127 g._x000D_
Slagalica Lock – zabavna 3D slagalica sa lopticom koja testira vašu inteligenciju i strpljenje! Rešite logičke zagonetke i raspetljajte isprepletene delove u ovoj magičnoj igri uma. Prevaziđite izazov i uživajte u satima pametne zabave!
Zaključavanje slagalice – otključavanje
Šifra proizvoda:
05-205000
Kategorije: Igračke, Puzle i društvene igre
499,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
6 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223052051 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Zaključavanje slagalice – otključavanje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor Veliki blokovi i točkovi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.249,00 RSD
SKU:
p1008634
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
|---|---|
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
| EAN | 8693461032516 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
LORELLI MUZICKA VRTESKA – WILD ANIMALS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
mcg10310250000
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | LORELLI |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.