VELIKA DRVENA KUHINJA ZA DECU Upotreba najboljih sirovina za izradu kuhinje učiniće da služi mnogo godina. Kuhinja je napravljena od drveta i MDF ploča. Kuhinja je opremljena sa svime što vam je potrebno, uključujući: mobilnu slavinu, sudoper, rernu koja se otvara, ormarić, dugmad, sat, mikrotalasnu i mašinu za pranje veša sa otvorenim vratima. Pored toga, u kompletu se nalazi 5 kuhinjskih dodataka (lonac sa poklopcem, tiganj, lopatica, lofer) koji unosi raznovrsnost u zabavu. Svi drveni elementi su bez opasnih ivica. Visina: 96,5 cm, širina: 96 cm, dubina: 37 cm. PAKOVANJE Proizvod je upakovan u posebno ojačanu kutiju za transport, svi elementi kuhinje su propisno obezbeđeni da se ne oštete prilikom transporta. Veličina pakovanja: 105x44x14 cm, Težina: 20,1 kg
XXL DRVENA KUHINJA SA VES MASINOM + KUHINJSKI DODACI
Šifra proizvoda:
7258-653
Kategorije: Drvene igračke, Kuhinje, Mega popusti
24.900,00 RSD Originalna cena je bila: 24.900,00 RSD.23.587,00 RSDTrenutna cena je: 23.587,00 RSD.
15 na zalihama
Troškovi dostave: 1.000,00 RSD
15 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 6942397372589 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „XXL DRVENA KUHINJA SA VES MASINOM + KUHINJSKI DODACI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drveni alat u torbi,set za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.112,00 RSD
SKU:
V03D150
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734794035 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |
Drvena radionica sto sa alatom 32 elementa
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1172
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089063094 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 35x54x10,5 cm; Dimenzije radionice: 75cm x 55 x 33cm |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.