Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 SMART § CADR: 150 m³/h_x000D_
§ Protok vazduha (CFM): 2.5 m³/min_x000D_
§ Pokrivenost područja filtriranja: ≤18 m²_x000D_
§ Nivo buke: ≤55 dB(A)_x000D_
§ Snaga: 20 W_x000D_
§ 3 u 1 filter: Predfilter, aktivni ugljen, H-13 HEPA filter_x000D_
§ Efikasnost prečišćavanja: Negativna jonizacija vazduha, UV sterilizacija_x000D_
§ Brzina ventilatora: 3 režima rada (visoki – srednji – tihi (sleep))_x000D_
§ Tajmer: 2/4/8 sati_x000D_
§ Napon: DC 24 V_x000D_
§ Dimenzije uređaja: 195x195x388 mm_x000D_
§ Neto težina: 2.0 kg_x000D_
§ Materijal: ABS_x000D_
§ Dodatne funkcije: WiFi kontrola preko TUYA aplikacije, Podsetnik za zamenu filtera, Noćno svetlo
Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 SMART
Šifra proizvoda:
xp7460
Kategorije: Kućni aparati, Prečišćivači
7.600,00 RSD
5 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
5 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Xplorer |
| Rok isporuke | 3 – 5 radnih dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Xplorer Prečišćivač Vazduha 5 SMART“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S03 APARAT PROTIV INSEKATA 5W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.332,00 RSD
SKU:
AR6S03
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113402 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S30C APARAT PROTIV INSEKATA 41W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.014,00 RSD
SKU:
AR6S30C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114577 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S40C APARAT PROTIV INSEKATA 48W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.831,00 RSD
SKU:
AR6S40C
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114584 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ003 APARAT PROTIV INSEKATA 2X6W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.506,00 RSD
SKU:
EHQ003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299929070 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD4381B APARAT ZA FILTER KAFU 600ML CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.620,00 RSD
SKU:
AD4381B
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-24581 APARAT ZA FILTER KAFU 1000W 1,25L BELI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.599,00 RSD
SKU:
ES06-24581
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024581 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.